راز لاغری ADELE ، ادل چگونه 45 کیلو کم کرد؟

راز لاغری ADELE ، ادل چگونه 45 کیلو کم کرد؟

چطور ممکن است یک خواننده مشهور که همیشه بین کم کردن یک تا پنج کیلو در رفت و آمد بود ناگهان با استفاده از یک رژیم خاص بتواند این مقدار وزن را کاهش دهد،بدون آنکه مشکلی در بدن یا زیبایی صورتش همراه شود! خیلی وقته که به دنبال پیدا کردن راز موفقیت خواننده مشهور انگلیسی ها ADELE هستم .پس از کنکاش در وب سایت‌ها و مصاحبه های او در مجله های معتبر به روش لاغری او دست یافتم اما برای آنکه ببینم که واقعا موثر است یا خیر روی خودم تست کردم که متوجه شدم برای گاهی اوقات در مدت زمان کوتاه بسیار موثر است .

 

 

راز لاغری ADELE  ، ادل چگونه 45 کیلو کم کرد؟

 

روش ADELE به سه بخش تقسیم می شود که به صورت زیر است .

 

  • استفاده از رژیمی به نام Sirtfood diet
  • پیلاتس و تمرین با وزنه
  • مدیتیشن

 

 

Sirtfood diet:

راز لاغری ADELE  ، ادل چگونه 45 کیلو کم کرد؟

 

رژیمی است که در آن  غذاهای به کار رفته شده  برای کاهش میزان اشتهای فرد است. با مطالعه کتاب و نوع دستورات آن بیشتر کالری دریافتی از معجون هایی که حاوی سبزیجات و میوه جات بود که بعضی از آنها به دلایل گرانی یا حتی قابل در دسترس نبودن، امکان درست کردن آنها وجود نداشت. اما بعضی اوقات می توان آنها را با سبزیجات دیگر جایگزین کرد و همان نتیجه را که ADELE  از رژیم خود گرفته بود شما هم از آن بگیرید.

 

به عنوان نمونه در هفته اول معجونات دریافتی که حاوی سبزیجات است و در مجموع هزار کالری است به شما در پاکسازی سیستم گوارشی و کاهش اشتهای شما کمک می کند .

‏pdf  کتاب  برای علاقمندان به استفاده از این رژیم نیز گذاشته شده است . در آخر باید گفت این رژیم تنها به سبزیجات محدود نمی شود بلکه در آن می توان چربی همچون پنیر را نیز دریافت کرد .

پیلاتس:

راز لاغری ADELE  ، ادل چگونه 45 کیلو کم کرد؟

 

از ورزش هایی که نباید به سادگی گذشت پیلاتس است که کمک بسیار زیادی برای تقویت عضلات مهم همچون اطراف ستون فقرات می کند بر اساس گزارشات و ادعاهای ADELE در هفته دو بار وی این تمرینات را انجام می دهد.

پیلاتس را بهتر است در باشگاه ورزشی که اختصاص به علاقمندان پیلاتس است انجام داد اما نگران نباشید شما هم می‌توانید با  گذری کوتاه در اینترنت فیلم های آموزشی پیلاتس برای مبتدیان را پیدا کنید و دانلود کنید .

 

تمرینات با وزنه:

مربی ورزشی ADELE شخصی به نام Pete Geracimo  است که  تمرینات او تلفیقی از ورزش های قدرتی و استقامتی

است که آنها را به نام  BOOTCAMP نیز می شناسند. برای لاغر شدن و کاهش سایز به خصوص در نقاط مهم برای خانم‌ها همچون باسن و ران این نوع ورزش  بسیار موثر است

 آرامش داشتن:

 

نداشتن اضطراب، خشم عواملی است که می تواند سرعت رژیم لاغری شما را چندین برابر کند شاید بر روی کاغذ رابطه ی مستقیمی بین آرامش و رژیم لاغری را نتوان پیدا کرد اما در واقع ؛ آرامش و نداشتن خشم همچون TURBO است که سرعت رژیم لاغری را در جاهای حساس چندین برابر خواهد کرد .نکته ‌ای که در موردADELE  نباید فراموش کرد این بود که بعد از جدا شدن از دوست پسرش در سال ۲۰۱۹ وگذراندن بیشتر اوقات زندگی خود در PUBS ها   وزن او مثل فرفره در حال افزایش بود اما با کمی تغییر در عادات روزانه و استفاده از مدیتیشن در روز توانست بر این مشکلات و خشم ناشی از جداییش غلبه کند و حالا با آنچه که همیشه آرزویش را داشت رسیده است.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *