برنامه رژیم لاغری در دوران کرونا

در روزها و شرایطی که زمان بیش‌تری در خانه هستید و اپیدمی ویروس کرونا شرایط زندگی را متفاوت از حالت معمول کرده است، برنامه‌های جدیدی برای بهبود روش‌های تغدیه‌ای باید وجود داشته باشد که با شرایط فعلی شما مطابقت کند و با ارائه برنامه‌‌های ورزش در خانه برای بانوان و آقایان برای رژیم لاغری و کاهش وزن را بریتان به همراه داشته باشد.

برنامه رژیم لاغری و تناسب اندام  Jane Atkinson

 برنامه رژیم لاغری و تناسب اندام در روزهای شیوع ویروس کرونا

اگر قصد داریم با یوگا در این روزها روان و بدن خود را آرام نگاه دارید، برنامه‌های رایگان ذهن و بدن سلامتی با Jane Atkinson را امتحان کنید. این برنامه‌های دارای انواع فیلم‌ها و آموزش‌های آسان و ارائه موزسیک‌های مناسب و آرامش بخش و تسکین‌دهنده برای این شرایط است. در هر کلیپ میزان کالری سوزانده شده نیز به شما ارائه خواهد شد. این برنامه به شما کمک خواهد کرد که به آرامش روان و تناسب اندام دست یابید.

برنامه رژیم لاغری و تناسب اندام Freelics Mindset

 برنامه رژیم لاغری و تناسب اندام در روزهای شیوع ویروس کرونا

این اپلیکیشن جلسات مراقبه هدایت شده و برنامه های تمرینی شخصی را ارائه می دهد. برنامه‌های صوتی برای رسیدن به اهداف تناسب اندام به ذهن آگاهی ، انگیزه ، رژیم و خواب کمک می کنند.

با جلسات مراقبه هدایت شده استرس داشتم در حالی که بخش باهوش تر قطار ، انگیزه مرا حفظ می کرد.

این برنامه‌ها برای بهبود وضعیت جسمی و ذهنی افراد طراحی شده است، آزاد شدن ذهن با نرم‌هایی که ارائه می‌شود و تمرینات شخصی می‌تواند کارساز باشد. برنامه‌های صوتی ارائه خواهد شد که اهداف تناسب اندام و بهبود شرایط ذهنی را در خود جای داده است و انگیزه لازم برای رژیم غذایی سالم را به شما منتقل می‌کند. با این برنامه‌ها می‌توانید با ذهنی باز و اندامی آماده روزهای پیش رو را با روحیه بهتر بگذرانید.

برنامه رژیم لاغری و تناسب اندام Auro

 برنامه رژیم لاغری و تناسب اندام در روزهای شیوع ویروس کرونا

Auro کلاس‌های آموزشی و ویدئوهای تمرینات متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا شما را به اهداف رسیدن به اندامی ایده‌آل و کاهش وزن و تناسب اندام نزدیک‌تر کند. با استفاده از مربیان شخصی و ارائه آموزش‌های مجازی، کلاس‌های متنوعی با نمایش ویدئویی برپا می‌شود. لیست پخش خاص خود را دارد و موارد مورد نیاز شما را پوشش خواهد داد.

زیبایی و تناسب اندام با Gabriella Stein

 برنامه رژیم لاغری و تناسب اندام در روزهای شیوع ویروس کرونا

 Think Dirty  همان مرکزی است که به شما نشان خواهد داد که محصولات موجود برای محیط زیست یا برای سلامت شما مضر خواهد بود یا خیر. بیش از 1.4 میلیون آیتم را بررسی و در اختیار کاربران خود قرار داده است. این اپ به سلامت و تناسب اندام کمک می‌کند و علاوه بر این سعی دارد که شیوه‌هایی را بیابد تا کمترین تخریب برای محیط زیست ایجاد شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *